Przedszkole Norlandia Stokrotki

Teresa Murzynowska

Pozycja: Kucharz

Stanowisko: Szefowa kuchni Nazywam się Teresa Murzynowska, praca jest również moją pasją, gotuję dla dzieci, gdyż są szczerymi odbiorcami moich działań kulinarnych. Ich uśmiechnięte twarze i radość po spożytym posiłku dodają pozytywnej energii do dalszej pracy oraz tworzenia wspaniałych , innowacyjnych i zdrowych posiłków. Cenię sobie kreatywne podejście do przepisów, pracę w zespole i wyzwania, które się z nią wiążą.

Grażyna Martusewicz

Pozycja: Asystent nauczyciela

Praca z dziećmi od zawsze mnie fascynowała , sama jestem mamą i babcią dlatego lubię wyzwania i nowe doświadczenia związane z pracą z dziećmi w różnym wieku. Praca w zespole młodych ludzi bardzo mi odpowiada, rozwija mnie i moją osobowość. Moje wieloletnie doświadczenie pomaga mi szczególnie w pracy z małymi dziećmi, które wymagają od nas osób dorosłych ciepła, cierpliwości i zaangażowania. Uważam , że praca, którą wykonuję od wielu lat jest ciekawa, odpowiedzialna i rozwijająca,. Codziennie uczę się czegoś nowego obserwując pracę nauczycieli wspieram ich i pomagam im w pracy z dziećmi.

Izabela Karwowska

Pozycja: Nauczyciel

Stanowisko: Nauczyciel grupa Pszczółki – 3 latki Nazywam się Izabela Karwowska. Ukończyłam studia wyższe na Uniwesytecie Warmińsko- Mazurskim na kierunku Pedagogika Specjalna i Pedagogika specjalność wczesna edukacja. Jestem osobą pracowitą, sumienną, otwartą na nowe wyzwania i obowiązki. W pracy z dziećmi cenię sobie możliwość pokazania dzieciom świata, wszystkiego co ciekawe i nowe. Praca, którą wykonuję sprawia, że codziennie się uśmiecham, bo ,,gdy śmieje się dziecko , śmieje się cały świat’’.

Dominika Barcikowska

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel grupy starszej Motyle Jestem absolwentką studiów na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W chwili obecnej kończę studia na kierunku Pedagogika specjalność Diagnoza i Terapia Pedagogiczna w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. Jestem miłośniczką podróży i wędrówek po górach. Każdą wolną chwilę uwielbiam spędzać na łonie natury. Pracowałam jako animatorka i to właśnie praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje możliwość przeżycia nowych wyzwań oraz spojrzenia na zwykłe rzeczy oczami dziecka. Należę do osób otwartych . W swojej pracy stawiam na uśmiech dziecka bo to on jest najlepszym potwierdzeniem mojej pracy.

Dorota Kurgan

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel grupy młodszej Pszczoły. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno z maluszkami jak i ze starszakami. Ukończyłam 3 kierunki studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W pracy z dziećmi przede wszystkim kieruję się ich swobodną aktywnością co najlepiej sprzyja ich rozwojowi, ale także kreatywnością i indywidualnym podejściem do potrzeb maluchów. Jestem osobą spokojną , punktualną, konkretną i konsekwentną w swoich decyzjach. Praca z dziećmi dostarcza mi mnóstwo satysfakcji, mając na uwadze to, że mam wpływ na kształtowanie ich młodych umysłów. Uśmiech dziecka to największa i najpiękniejsza nagroda jaką nauczyciel może sobie wymarzyć. Dla takich chwil codziennie chętnie wstaję i przychodzę do pracy. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 2-letniego synka, więc praca w grupie maluszków pozwoli mi wymieniać doświadczenia.

Karolina Gibas

Pozycja: Dyrektor
karolina.gibas@norlandia.com

Stanowisko : Zastępca Dyrektora, Nauczyciel grupy Motyle-4, 5 i 6latki. Nazywam się Karolina Gibas. Ukończyłam dwa kierunki studiów. Pierwszy to Pedagogika Specjalna specjalność resocjalizacja na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim a drugi Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna z logopedią na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. W swojej pracy z dziećmi często kieruję się myślami słynnego pedagoga Janusza Korczaka tak jak on uważam, że dobry wychowawca to ten , który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje. Jestem osobą o wesołym usposobieniu, uwielbiam pracę z ludźmi i wiążące się z nią nowe wyzwania.